Edition Luxe Omega Armbandsur 1930-tal
Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
OMEGA, armbandsur, 1930-tal, Tankmodell, manuellt urverk, stål, plexiglas, senare präglad läderrem ej original, serie nr. 9129491, verk nr. 8333483, kaliber T17, diam ca 24x34 mm
Fint bruksskick. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
877349
2021-03-28