Höganäsbolaget

Höganäsbolaget
Höganäsbolaget
Höganäsbolaget
Höganäsbolaget
Höganäsbolaget
Höganäsbolaget
Höganäsbolaget
Höganäsbolaget
Höganäsbolaget
Höganäsbolaget
Höganäsbolaget
Höganäsbolaget

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

HÖGANÄSBOLAGET, 4 vaser, modellnr 984, 420, 717 samt omärkt, 1 par skor, väggvas samt krusvasen rakstämplade ´Höganäs´, största H ca 22 cm

Skador: mindre nagg

877354

2021-02-19