Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
HÖGANÄSBOLAGET, 4 vaser, modellnr 984, 420, 717 samt omärkt, 1 par skor, väggvas samt krusvasen rakstämplade ´Höganäs´, största H ca 22 cm
Skador: mindre nagg
877354
2021-02-19