Nikolaj Vostrikov, oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NIKOLAJ VOSTRIKOV (Ryssland, född 1949): Komposition med Lenin och naken dam, signerad och daterad 1999, olja på duk, ca 50x61 cm

Proveniens: Limhamns Konstgalleri

877355

2021-02-16