Skänk gustaviansk stil

Skänk gustaviansk stil
Skänk gustaviansk stil
Skänk gustaviansk stil
Skänk gustaviansk stil
Skänk gustaviansk stil
Skänk gustaviansk stil
Skänk gustaviansk stil
Skänk gustaviansk stil

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

SKÄNK, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, höjd ca 80, 167x85 cm

Nyckel finns

Bruksslitage

877362

2021-02-15