Mårten Andersson färglitografi

Klubbat för:

2 600 SEK

2 000 SEK

MÅRTEN ANDERSSON (1934-2017): Komposition, signerad Mårten A, 112/200, bildmått ca 34,5x26,5 cm

löst blad

877373

2021-02-18