Klubbat för:
30 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
MADELEINE PYK (Sverige, Född 1934): Tiger mot blå fond, olja på duk, signerad M Pyk, 65 x 47 cm.
877374
2021-02-27
Gör en kostnadsfri värdering här