Madeleine Pyk oljemålning

Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning

Klubbat för:

30 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

MADELEINE PYK (Sverige, Född 1934): Tiger mot blå fond, olja på duk, signerad M Pyk, 65 x 47 cm.

877374

2021-02-27