Karl Erik Ekselius soffbord
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KARL ERIK EKSELIUS, soffbord, 1960-tal, teak, centrerad fot, höjd ca 56, diameter 110 cm 1900-talets andra hälft, teak, centrerad fot, höjd 56, diameter 110 cm
Slitage, fläckar på bordsskiva
877380
2021-02-18