Karl Erik Ekselius soffbord

Karl Erik Ekselius soffbord
Karl Erik Ekselius soffbord
Karl Erik Ekselius soffbord
Karl Erik Ekselius soffbord
Karl Erik Ekselius soffbord
Karl Erik Ekselius soffbord

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARL ERIK EKSELIUS, soffbord, 1960-tal, teak, centrerad fot, höjd ca 56, diameter 110 cm 1900-talets andra hälft, teak, centrerad fot, höjd 56, diameter 110 cm

Slitage, fläckar på bordsskiva

877380

2021-02-18