Hans Olsen soffgrupp

Hans Olsen soffgrupp
Hans Olsen soffgrupp
Hans Olsen soffgrupp
Hans Olsen soffgrupp
Hans Olsen soffgrupp
Hans Olsen soffgrupp
Hans Olsen soffgrupp
Hans Olsen soffgrupp
Hans Olsen soffgrupp
Hans Olsen soffgrupp
Hans Olsen soffgrupp
Hans Olsen soffgrupp

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HANS OLSEN, soffgrupp, 1960-tal, 3 delar, bestående av soffa samt 2 st fåtöljer, ben i teak, lösa dynor klädda i svart läder, sitthöjd ca 35, soffans längd 210 cm

Bruksslitage

877384

2021-02-15