Matbord

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, 2000-tal, inköpt på ROOM, Stockhom, underrede av ek, bordsskiva i italiensk skiffer, höjd ca 76, 180x85 cm

bruks- och åldersrelaterat slitage, märken och ytliga fläckar

877390

2021-02-18