Joan Miro

Joan Miro
Joan Miro
Joan Miro
Joan Miro
Joan Miro
Joan Miro

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

JOAN MIRO (1893-1983): "Arlequin Circonscrit", 1973, litografi, på Arches-papper, signerad Miro med blyerts, numrerad 26/75, bladmått 75,5x52,5 cm

Smärre fläckar, mindre veck i hörn, något gulnat blad

877398

2021-02-27