Waldemar Lorentzon Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

35 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

WALDEMAR LORENTZON (1899-1984): "Hälsning till havet", 1973, signerad Waldemar Lorentzon, olja på pannå, ca 17x35 cm,

877400

2021-02-15