Divan

Divan
Divan
Divan
Divan
Divan
Divan
Divan
Divan

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DIVAN, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, stoppad med textil klädsel i aprikos färg, klotband i gul färgnyans, mässingsdetaljer, sitthöjd ca 42, längd 160 samt djup 64cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, jack på trä, enstaka fläck på klädsel

877403

2021-02-18