Soffbord Schriever-Abeln

Soffbord Schriever-Abeln
Soffbord Schriever-Abeln
Soffbord Schriever-Abeln
Soffbord Schriever-Abeln
Soffbord Schriever-Abeln
Soffbord Schriever-Abeln
Soffbord Schriever-Abeln
Soffbord Schriever-Abeln
Soffbord Schriever-Abeln
Soffbord Schriever-Abeln

Klubbat för:

2 600 SEK

2 500 SEK

FREDRIK SCHRIEVER-ABELN, soffbord, Danmark, 1960-tal, underrede i betsat lövträ, glasskiva, höjd 52, 135x87 cm

Bruksslitage

877414

2021-02-15