Klubbat för:
2 600 SEK
2 500 SEK
FREDRIK SCHRIEVER-ABELN, soffbord, Danmark, 1960-tal, underrede i betsat lövträ, glasskiva, höjd 52, 135x87 cm
Bruksslitage
877414
2021-02-15