C G Hallberg champagnekylare
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
C G HALLBERG, champagnekylare, tenn, 1936, svagt konande form med tvåhänklar, reliefdekor av två män lutandes mot gatlykta, diameter 22, höjd 18 cm.
Bruksslitage, fläckar och små bucklor.
877417
2021-02-26