C G Hallberg champagnekylare

C G Hallberg champagnekylare
C G Hallberg champagnekylare
C G Hallberg champagnekylare
C G Hallberg champagnekylare
C G Hallberg champagnekylare
C G Hallberg champagnekylare
C G Hallberg champagnekylare
C G Hallberg champagnekylare

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

C G HALLBERG, champagnekylare, tenn, 1936, svagt konande form med tvåhänklar, reliefdekor av två män lutandes mot gatlykta, diameter 22, höjd 18 cm.

Bruksslitage, fläckar och små bucklor.

877417

2021-02-26