Bokhylla teak
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOKHYLLA, med skåp, 1950/60-tal, fanerad med teak, , underdel, svartlackerad metall, ovandel med tre hyllplan, underdel med skåp sam tre hyllplan, höjd ca 195, 167x32 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, ostadig konstruktion, 1 nyckel medföljer vid utlämningen
877426
2021-02-18