Anders Fogelin färglitografier

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDERS FOGELIN (1933-1982): 5 st färglitografier, signerade, daterade 1977 och numrerade 209/260 bildstorlek 55 x ´60 cm.

Smärre gulnade

877429

2021-02-15