Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
TOMAS MOLHART (född 1956), Skulptur, på träsockel, bl a guldbemålad, signerad på plakett, daterad 2000, total höjd ca 13,5 cm
877430
2021-02-19
Gör en kostnadsfri värdering här