Skulptur Tomas Molhart

Skulptur Tomas Molhart
Skulptur Tomas Molhart
Skulptur Tomas Molhart
Skulptur Tomas Molhart
Skulptur Tomas Molhart
Skulptur Tomas Molhart
Skulptur Tomas Molhart
Skulptur Tomas Molhart

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

TOMAS MOLHART (född 1956), Skulptur, på träsockel, bl a guldbemålad, signerad på plakett, daterad 2000, total höjd ca 13,5 cm

877430

2021-02-19