Skåp 1 par

Skåp 1 par
Skåp 1 par
Skåp 1 par
Skåp 1 par
Skåp 1 par
Skåp 1 par

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅP, 1 par, 1900-talets andra hälft, ljus ek, smala skåp med spegeldel, invändig med hyllplan, kromade detaljer, höjd ca 200, 16x20 cm

Bruksslitage

877431

2021-02-18