Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, stomme i kromat stål, svartlackerad skiva i trä, övre del i glas, höjd ca 71, 45x63 cm

Smärre slitage

877433

2021-02-18