Bruno Mathsson & Piet Hein, matbord

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, "Supercirkel", matbord, vitlaminerad skiva, kromade spännben, kant i aluminium, etikettmärkt Fritz Hansen Danmark 1991, samt stämplat licenstillverkad av Miab, höjd 71, diameter 115 cm

Smärre slitage

877440

2021-02-16