Bruno Mathsson & Piet Hein, matbord
Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, "Superellips", matbord, vitlaminerad skiva, kromade spännben, kant i aluminium, etikettmärkt Fritz Hansen Danmark 1998 samt stämplat licenstillverkad av Miab, 150x100, höjd 71 cm
Smärre bruksslitage
877460
2021-02-16