Bruno Mathsson & Piet Hein, matbord

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, "Superellips", matbord, vitlaminerad skiva, kromade spännben, kant i aluminium, etikettmärkt Fritz Hansen Danmark 1998 samt stämplat licenstillverkad av Miab, 150x100, höjd 71 cm

Smärre bruksslitage

877460

2021-02-16