Klubbat för:
6 800 SEK
3 000 SEK
GEMLA, stolar, 6 st, stomme i betsad bok, skinnklädda, etikettmärkta, sitthöjd ca 46 cm
PROVENIENS:
Unik modell framtagen för Hotel Rival, Stockholm
Bruksslitage
877473
2021-02-19