Klubbat för:
8 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
GEMLA, stolar, 9 st, stomme i betsad bok, skinnklädda, etikettmärkta, sitthöjd ca 46 cm
PROVENIENS:
Unik modell framtagen för Hotel Rival, Stockholm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
877474
2021-02-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner