Gemla stolar

Gemla stolar
Gemla stolar
Gemla stolar
Gemla stolar
Gemla stolar
Gemla stolar
Gemla stolar
Gemla stolar
Gemla stolar
Gemla stolar
Gemla stolar
Gemla stolar

Klubbat för:

8 000 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

GEMLA, stolar, 9 st, stomme i betsad bok, skinnklädda, etikettmärkta, sitthöjd ca 46 cm

PROVENIENS:
Unik modell framtagen för Hotel Rival, Stockholm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

877474

2021-02-22