Parti glas 6 st Kosta Boda

Parti glas 6 st Kosta Boda
Parti glas 6 st Kosta Boda
Parti glas 6 st Kosta Boda
Parti glas 6 st Kosta Boda
Parti glas 6 st Kosta Boda
Parti glas 6 st Kosta Boda
Parti glas 6 st Kosta Boda
Parti glas 6 st Kosta Boda
Parti glas 6 st Kosta Boda
Parti glas 6 st Kosta Boda
Parti glas 6 st Kosta Boda
Parti glas 6 st Kosta Boda
Parti glas 6 st Kosta Boda
Parti glas 6 st Kosta Boda

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GLAS, 6 st, Kosta Boda, bestående av: 3 vaser Bertil Vallien, varav två signerade, bl a 40131 samt 40134, 1 vas Bertil Vallien, signerad "artist coll 48464", 1 skål Kjell Engman, signerad Boda 58657, samt pokalglas Ulrica Hydman Vallien, signerad, höjder ca 10-32 cm

Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage

877477

2021-02-19