Sven Åke Carlsson
Klubbat för:
4 200 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
SVEN-ÅKE CARLSSON, Transjö, vas, signerad Transjö S.Å Carlsson, höjd ca 35 cm
Kuntoraportti
Repor förekommer
877481
Päivämäärä:
2021-02-18