Sven Åke Carlsson

Sven Åke Carlsson
Sven Åke Carlsson
Sven Åke Carlsson
Sven Åke Carlsson
Sven Åke Carlsson
Sven Åke Carlsson
Sven Åke Carlsson
Sven Åke Carlsson
Sven Åke Carlsson
Sven Åke Carlsson
Sven Åke Carlsson
Sven Åke Carlsson

Klubbat för:

4 200 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

SVEN-ÅKE CARLSSON, Transjö, vas, signerad Transjö S.Å Carlsson, höjd ca 35 cm

Kuntoraportti

Repor förekommer

877481

Päivämäärä:

2021-02-18