Skåp Carl Axel Acking
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
CARL AXEL ACKING, skåp, Bodafors 1950-tal, mahogny och valnöt, benställning i bok, invändig med lådor och vridbart skåp för flaskor samt spegelglas, höjd 105, 120 x 41 cm
Nyckelbricka lös, mindre fanérskador, topp med repor och fläckar
877483
2021-02-18