Skulptur José Luis Sanchez

Skulptur José Luis Sanchez
Skulptur José Luis Sanchez
Skulptur José Luis Sanchez
Skulptur José Luis Sanchez
Skulptur José Luis Sanchez
Skulptur José Luis Sanchez
Skulptur José Luis Sanchez
Skulptur José Luis Sanchez
Skulptur José Luis Sanchez
Skulptur José Luis Sanchez

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOSÉ LUIS SANCHEZ (född 1926): Utan titel, skulptur, signerad JL SANCHEZ, numrerad 1000/380, brons, sockel av plexiglas, total höjd ca 15 cm

877487

2021-02-19