Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

800 SEK

SPEGEL, 1900-talets mitt, rokokostil, bronserad och förgyld dekor, skulpterade blommor, rocailler mm. bredd: 66, höjd 101 cm

Krön med lagning

877497

2021-02-15