Vas Edvin Ollers

Vas Edvin Ollers
Vas Edvin Ollers
Vas Edvin Ollers
Vas Edvin Ollers
Vas Edvin Ollers
Vas Edvin Ollers
Vas Edvin Ollers
Vas Edvin Ollers

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EDVIN OLLERS, vas, Elme glasbruk, 1900-talets första hälft, pressglas, dekor i relief, höjd ca 20 cm

Naggar

877498

2021-02-19