Bordslampa Made in GDR

Bordslampa Made in GDR
Bordslampa Made in GDR
Bordslampa Made in GDR
Bordslampa Made in GDR
Bordslampa Made in GDR
Bordslampa Made in GDR

Klubbat för:

550 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

BORDSLAMPA, porslin, GDR, Tyskland, handmålad förgylld dekor, figuriner i relieff, höjd inkl lampskärm ca 49 cm

Zustandsbeschreibung

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion, vilandes skärm, micronagg kan förekomma

877510

2021-02-20