Märta Måås-Fjetterström matta

Märta Måås-Fjetterström matta
Märta Måås-Fjetterström matta
Märta Måås-Fjetterström matta
Märta Måås-Fjetterström matta
Märta Måås-Fjetterström matta
Märta Måås-Fjetterström matta
Märta Måås-Fjetterström matta
Märta Måås-Fjetterström matta
Märta Måås-Fjetterström matta
Märta Måås-Fjetterström matta

Klubbat för:

39 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, "Ängarna", matta, formgiven 1928, flossa, signerad AB MMF, ca 252x248 cm

Slitage, skador och fläckar

877511

2021-02-16