Soffa, Swedish Modern, 1940-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, Swedish Modern, 1940-tal, benställning i alm, klädd i vinröd sammet, sitthöjd 38, längd ca 175 cm

smärre slitage

877513

2021-02-19