Skänk 1700-tal

Skänk 1700-tal
Skänk 1700-tal
Skänk 1700-tal
Skänk 1700-tal
Skänk 1700-tal
Skänk 1700-tal
Skänk 1700-tal
Skänk 1700-tal
Skänk 1700-tal
Skänk 1700-tal
Skänk 1700-tal
Skänk 1700-tal
Skänk 1700-tal
Skänk 1700-tal
Skänk 1700-tal
Skänk 1700-tal
Skänk 1700-tal
Skänk 1700-tal
Skänk 1700-tal
Skänk 1700-tal

Klubbat för:

70 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKÄNK, gustaviansk, 1700-tal, bestad furu, skuren dekor, beslag i mässing, höjd inkl. sarg 107, 140x44 cm

Fläckar, slitage, ytskador

877514

2021-02-16