Klubbat för:
70 000 SEK
6 000 SEK
SKÄNK, gustaviansk, 1700-tal, bestad furu, skuren dekor, beslag i mässing, höjd inkl. sarg 107, 140x44 cm
Fläckar, slitage, ytskador
877514
2021-02-16