Emma Ekwall oljemålning

Emma Ekwall oljemålning
Emma Ekwall oljemålning
Emma Ekwall oljemålning
Emma Ekwall oljemålning
Emma Ekwall oljemålning
Emma Ekwall oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

3 000 SEK

EMMA EKWALL (1838-1925): Blomstertilleben med pioner, signerad E Ekwall, olja på pappannå, bildmått 32x21 cm

877518

2021-02-16