Snedklaffsekretär

Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär

Klubbat för:

1 600 SEK

3 000 SEK

SNEDKLAFFSEKRETÄR, omkring 1800, ek, intarsiadekor, beslag i brons, höjd 102, 99x47 cm

Ytskador, fläckar, slitage, repor, sprickor, nyckel saknas samt lås saknas, bakstycke med spricka, beslag saknas

877522

2021-02-16