Skulptur
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKULPTUR, efter Venus de Milo, 1900-tal, gips, höjd ca 89 cm
Ingår i temaauktionen Ett samlarhem, familjen von der Lancken
Stor del av sockeln borta, ett större nagg på draperingarna, slitage
877536
2021-02-21