Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKULPTUR, efter Venus de Milo, 1900-tal, gips, höjd ca 89 cm

Ingår i temaauktionen Ett samlarhem, familjen von der Lancken

Stor del av sockeln borta, ett större nagg på draperingarna, slitage

877536

2021-02-21