Oljemålning Isidor Russo

Oljemålning Isidor Russo
Oljemålning Isidor Russo
Oljemålning Isidor Russo
Oljemålning Isidor Russo
Oljemålning Isidor Russo
Oljemålning Isidor Russo

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ISIDOR RUSSO, olja på duk, signerad Isidor Russo fec. 1875, bildmått ca 49x40 cm

877548

2021-02-19