Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BATYMETER, djupmätare i ´Captain C. Clausens Construction´, tillverkad av ´Cornelius Knudsen, Denmark´, 1800-talets sista del, H ca 54 cm
Bruksslitage, SAV ansvarar ej för funktion
877550
2021-02-21
Gör en kostnadsfri värdering här