Stop 2 st i tenn 1800-tla

Stop 2 st i tenn 1800-tla
Stop 2 st i tenn 1800-tla
Stop 2 st i tenn 1800-tla
Stop 2 st i tenn 1800-tla
Stop 2 st i tenn 1800-tla
Stop 2 st i tenn 1800-tla
Stop 2 st i tenn 1800-tla
Stop 2 st i tenn 1800-tla
Stop 2 st i tenn 1800-tla
Stop 2 st i tenn 1800-tla
Stop 2 st i tenn 1800-tla
Stop 2 st i tenn 1800-tla

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÄNKSTOP, 2 st, tenn, 1800-talets mitt, höjd 20 cm

Skador, lagningar, slitage

877562

2021-02-16