Sture Wikström

Sture Wikström
Sture Wikström
Sture Wikström
Sture Wikström

Klubbat för:

300 SEK

1 200 SEK

STURE WIKSTRÖM (1921-1993): motiv föreställande fiskenät, akvarell uppfodrad på pannå, signerad, bildmått 26x34 cm

Ej examinerad ur ram

877567

2021-02-15