Klubbat för:
300 SEK
1 200 SEK
STURE WIKSTRÖM (1921-1993): motiv föreställande fiskenät, akvarell uppfodrad på pannå, signerad, bildmått 26x34 cm
Ej examinerad ur ram
877567
2021-02-15