Heinrich Breling

Heinrich Breling
Heinrich Breling
Heinrich Breling
Heinrich Breling

Klubbat för:

3 200 SEK

4 500 SEK

HEINRICH BRELING (1849-1914), ryttare med sällskap, signerad H Breling, olja på pannå, bildmått 18x29,5 cm.

Krackelyr

877580

2021-03-06