Klubbat för:
2 100 EUR
Schätzwert
2 500 EUR
Beschreibung
VEIKKO MARTTINEN (1917-2003) en kvinnas rygg, signerad samt daterad -79, olja på duk, 90x50 cm
Zustandsbeschreibung
877583
2021-04-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner