Pentti Melanen oljemålning

Pentti Melanen oljemålning
Pentti Melanen oljemålning
Pentti Melanen oljemålning
Pentti Melanen oljemålning
Pentti Melanen oljemålning
Pentti Melanen oljemålning
Pentti Melanen oljemålning
Pentti Melanen oljemålning

Klubbat för:

360 EUR

Utropspris

500 EUR

PENTTI MELANEN (1917-2003) "balkong", signerad samt daterad -94, olja på pannå, 100x100 cm

877584

2021-04-18